Zgjedhjet Tona

 • Katerini

  Katerini

  Oferta Speciale - Katerini

  Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Katerinit.

 • Male - Maldive

  Male - Maldive

  Oferta Speciale - Maldive

  Oferta Speciale pėr nė Ishujt Maldive.

 • Dubai

  Dubai

  Plazh Dhe Vizita Nė Dubai

  Plazh dhe Vizita Individuale nė Dubai.

 • Thassos

  Thassos

  Oferta Speciale - Thassos

  Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Ishullit Thassos.

 • Antalya

  Antalya

  Hotelet E Rinj 2014

  Hotelet mė tė Rinj tė Hapura nė 2014, 2013, 2012 dhe 2011 nė Antalya.

 • Zakynthos

  Zakynthos

  Oferta Speciale - Zakynthos

  Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Ishullit Zakynthos.

Shëtitje me Kroçiere

 • MSC Poesia MSC POESIA

  Gjermani, Danimarkė, Estoni, Rusi, Suedi - MSC ...

 • Costa neoRiviera COSTA NEORIVIERA

  Itali, Francė, Spanjė dhe Maltė - Costa Neorivi...

 • MSC Preziosa MSC PREZIOSA

  Itali, Greqi, Turqi, Kroaci, - MSC Preziosa, In...

 • Costa Serena COSTA SERENA

  Itali, Francė, Spanjė - Costa Serena: - 7 Netė...

 • Louis Cristal LOUIS CRISTAL

  8 Ditė/ 7 Netė €440 Kubė dhe Xhamajkė me Louis ...

 • MSC Ceremoni Martese MSC CEREMONI MARTESE

  Pėr tė gjithė romantikėt qė duan tė thonė "Tė d...