Oferta Speciale - Kretė

3. GREQI/ Krete - Zgjedhja Jone

Pushime në Kretë.

Udhëtoni me avion me BELLAIR ose me OLYMPIC (me zbritje në Athinë) për në Heraklio, Kretë.

Udhëtoni me traget nga Pireu, Athinë (Piraeus) për në një nga dy portet kryesore të Kretës: Heraklio dhe Chania (me çmime më të lira dhe me më shumë frekuenca). Gjatë Sezonit Veror lundrohet 1 herë në ditë për në të dy portet, nisja ora 21.00. Lundrimi zgjat nga 6 orë e 30 minuta (traget i shpejtë) deri në 8 orë. Çmimi nga €35 për person të rritur (Një Drejtim).

Hotele All Inclusive në Kretë

Hersonissos Palace - Hersonissos...

Hersonissos Palace 5 yje - Hersonissos, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 400€ për person për 7 netë për Nisje deri më 20 Gusht.

   
Miro St. Constantin - Gouves, Kr...

Miro St. Constantin 5 yje - Gouves, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 583€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 13 Gusht.

   
Aldemar Cretan Village - Hersoni...

Aldemar Cretan Village 4 yje - Hersonissos, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 942€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 18 Gusht.

   
Alexander House -Aghia Pelagia, ...

Alexander House 4 yje - Aghia Pelagia, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 481€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 19 Gusht.

   
Adelais Hotel-Travonitis, Chania...

Adelais 3 yje - Travonitis, Chania Kretë (All Inclusive)

Çmimi 481€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 24 Gusht.

   

Agapi Beach 4 yje - Ammoudara, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 796€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 13 Gusht.

   
Chrissi Amoudia - Anissaras, Kr...

Chrissi Amoudia 4 yje - Anissaras, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 601€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 15 Gusht.
Dy Fëmijë deri 13 vjeç Falas.

   
Begeti Bay - Scaleta, Krete (D)

Begeti Bay 3 yje - Scaleta, Kretë (All Inclusive)

Çmimi 342€ për person për 7 netë, për Nisje deri më 20 Gusht. Çmimi 854€ në dhomë familjare për  Familje me 2 të rritur dhe 2 Fëmijë deri 14 vjeç  për 7 netë, për Nisje deri më 20 Gusht.

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Kretės.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!