Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vjeshtė nė Paris dhe Bruksel, 5 Ditė €399

France

France

Dita e Parë, 26 Nëntor 2016. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Nisja në orën 20.00. Mbrritja në Paris në 23.00. Transferimi për në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 27 Nëntor 2016. Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit.

Dita e Tretë, 28 Nëntor 2016. Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres.

Dita e Katërt, 29 Nëntor 2016. Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në Bruksel. Mbrritja në Bruksel. Sistemimi në Hotel Pasdite, vizitë me guidë ne Monumentet Kryesore të qytetit.

Dita e Pestë, 30 Nëntor 2016. Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Prishtinë. Nisja  në orën 07.00. Mbrritja në Prishtinë në orën 10.00.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 449 Euro.
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. 6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 56 x 45 x 25cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.


Vjeshtė nė Paris dhe Bruksel, 5 Ditė €399

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė