Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri ne Berlin

Dita e Parë, 30 Dhjetor 2012: Fluturimi me avion për në Berlin. Pritja në Aeroport nga përfaqësuesi ynë. Transferimi me autobus komod për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Pasdite të lirë për Shopping.

Dita e Dytë, 31 Dhjetor 2012: Mëngjezi në Hotel. Vizitë me guidë ne dispozicion në pikat turistike më të bukura të Berlinit, si: Potsdamer Platz, Alexander Platz, Muri i Shembur i Berlinit, Porta e Bradenburgut, Reichstag, Katedralja e Berlinit, etj. (Opsionale) Darka Speciale e Vitit të Ri në Hotel. Muzikë, Vallëzim, etj.

Dita e Tretë, 1 Janar 2013: Mëngjezi në Hotel. Paradite të llirë. Pasdite vazhdoni vizita në Monumentet etjra të Berlinit, si: të me guidë ne dispozicion në pikat turistike më të bukura të Berlinit, si: Jewish Muzeum, Checkpoint Charlie, Flea Market, Pallati Charlottenburg etj. Darka në Hotel.

Dita e Katërt, 2 Janar 2012: Mëngjezi ne Hotel. Transfertë për në aeroportin e Berlinit. Fluturimi për në Shqipëri.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 599 Euro pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobuz,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
• Darka Speciale e Vitit tė Ri nė Hotel.

Viti i Ri ne Berlin

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė