Zgjedhjet Tona

 • Male - Maldive

  Male - Maldive

  Oferta Speciale - Maldive

  Oferta Speciale pėr nė Ishujt Maldive.

 • Dubai

  Dubai

  Plazh Dhe Vizita Nė Dubai

  Plazh dhe Vizita Individuale nė Dubai.

 • Korfuz

  Korfuz

  Oferta Speciale - Korfuz

  Oferta Speciale pė Pushime nė Plazh nė Ishullin e Korfuzit.

 • Halkidiki

  Halkidiki

  Oferta Speciale Halkidiki

  Oferta speciale pėr pushime nė Halkidiki.

Shëtitje me Kroçiere

 • Costa neoRiviera COSTA NEORIVIERA

  Itali, Francė, Spanjė dhe Maltė - Costa Neorivi...

 • MSC Musica MSC MUSICA

  Itali, Tunizi, Spanjė dhe Francė - 7 Netė udhėt...

 • MSC Preziosa MSC PREZIOSA

  Itali, Greqi, Turqi, Kroaci, - MSC Preziosa, In...

 • Costa Serena COSTA SERENA

  Itali, Francė, Spanjė - Costa Serena: - 7 Netė...

 • Louis Cristal LOUIS CRISTAL

  8 Ditė/ 7 Netė €440 Kubė dhe Xhamajkė me Louis ...

 • Costa Fortuna COSTA FORTUNA

  Itali, Spanjė, Marok dhe Portugali - Costa Fort...

 • MSC Fantasia MSC FANTASIA

  Lundrim nė Mesdhe: Itali, Greqi, Turqi dhe Malt...

 • MSC Ceremoni Martese MSC CEREMONI MARTESE

  Pėr tė gjithė romantikėt qė duan tė thonė "Tė d...

 • Costa Favolosa COSTA FAVOLOSA

  Itali, Maltė dhe Spanjė - Costa Favolosa - 7 ...