Antalya: Fluturime Charter pėr nė Antalya. Mbi 330 Hotele Disponibėl. Ju mund tė kombinoni fluturimet tuaja sipas dėshirės me qėndrime tė pa kufizuara.

ZGJEDHJA JONE

Mesdhe: Itali, Greqi - Costa Neoriviera - 7 Netė duke filluar nga 909 Euro, Nisje Korrik-Gusht-Shtator nga Bari

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Itali, Greqi dhe Mal i Zi - MSC Musica - 7 Netė 839 Euro, Nisje: Korrik-Gusht-Shtator 2018 nga Brindisi

SHėTITJE ME KROēIERE

Costa Brava: Zbritje €20 pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill Plazh nė Costa Brava, 8 Ditė: - Ishte duke filluar nga nga €579 - Bėhet duke filluar nga €559, Nisja ēdo tė Hėnė - Fjetje 7 Netė nė Hot...

ZGJEDHJA JONE

Rimini: Zbritje €20 pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Prill Plazh nė Rimini, 8 Ditė: - Ishte duke filluar nga nga €549 - Bėhet duke filluar nga €529. Nisja ēdo tė Mėrkurė - Fjetje 7 Netė nė Hotel, ...

ZGJEDHJA JONE

Korfuz: Oferta Speciale pė Pushime nė Plazh nė Ishullin e Korfuzit.

ZGJEDHJA JONE

Parga - Preveza: Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Pargės dhe Prevezės.

ZGJEDHJA JONE

Riviera Olimpike: Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Rivierės Olimpike.

ZGJEDHJA JONE