Antalya: Fluturime Charter pėr nė Antalya. Mbi 330 Hotele Disponibėl. Ju mund tė kombinoni fluturimet tuaja sipas dėshirės me qėndrime tė pa kufizuara.

ZGJEDHJA JONE

Mesdhe: Costa Diadema - Itali, Francė dhe Spanjė - 7 Netė 799 Euro, Nisje mė 9 Qershor 2018 nga Savona

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Ishujt Grekė me Costa Luminosa- 7 netė duke filluar nga 725 Euro Nisja mė 15 Korrik nga Bari

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: *RCC- Jewel of the Seas: Itali , Spanjė dhe Francė- 7 netė duke filluar nga 767 Euro Nisje mė 4 Gusht 2018 nga Roma

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Spanjė, Francė dhe Itali - MSC Divina - 7 Netė 779 Euro Nisje mė 30 Qershor 2018 nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Lundrim 7 Netė: Itali, Spanjė dhe Francė - MSC Fantasia -7 Netė duke filluar nga 780 Euro, Nisje mė 1 Korrik 2018 nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Itali, Greqi dhe Mal i Zi - MSC Musica - 7 Netė 839 Euro, Nisje mė 2 Korrik 2018 nga Brindisi

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Lundrim nė Mesdhe: Itali, Francė, Spanjė - MSC Opera - 7 Netė 699 Euro, Nisje mė 23 Qershor nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE