Moske: Nisja mė 20 Qershor - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi. Fjetje 2 Netė nė Moskė, 2 Netė nė Shėn Petersburg dhe 1 Natė nė Trenin Grand Express Lux. Fluturimi me avion Tivat - Shėn Petersburg Moskė - Tivat, Transfertė me autobus Tiranė - Tivat dhe Tivat - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 699.00
Messonghi Beach 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive, Zbritje 33% pėr Nisje mė 29 Maj. Ēmimi: Ishte €281 - Bėhet €189 pėr person pėr 7 netė pėr nisje mė 29 Maj.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 696.00

Paris: Nisja mė 23 Qershor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 3 netė nė Paris, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Stamboll: - Nisja mė 4 Qershor - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetjen nė Hotel, me mėngjes, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 229.00
Calypso 3*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri 31 Maj. Ēmimi €151 pėr person pėr 7 netė pėr Nisje nė 5 Qershor.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 331.20

Korfuz: - Nisja mė 29 Maj - Fjetje All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 139.00
Hellinis 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 25% pėr Nisje mė 5 Qershor dhe 10% pėr Rezervime tė Hershme deri 31 Maj. Ēmimi: Ishte €300 - Bėhet €229 pėr person pėr 7 netė pėr nisje mė 5 Qershor.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 438.00

Korfuz: All Inclusive - Zbritje 10% pėr Rezervime tė Hershme deri 31 Maj. 2 Fėmijė deri 14 vjeē Falas nė Dhomė Familjare. Ēmimi 408€ pėr person pėr 7 netė pėr nisje mė 5 Qershor.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 993.60