€1120 MSC Musica

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

Santorini, Korfuz, Katakolon, Athine- 7 Netë udhëtimi në Mesdhe - MSC Musica

 Picture #2

 
DitaPortiNisjeMbrritje
Dita 1Brindisi, Itali--17:00
Dita 2 Katakolon, Greqi 12:0019:30
Dita 3Santorini, Greqi08:0017:00
Dita 4Piraeus-Athine, Greqi07:3016:30
Dita 5Corfù, Greqi12:3018:30
Dita 6Kotor, Mal i Zi07:0013:00
Dita 7Venice, Itali09:0017:00
Dita 8Brindisi, Itali 09:00 
 

MSC Musica - 7 Netë 1120 Euro, Nisje më 2 korrik  2018 nga Brindisi

 

Kabinë me dritare duke filluar nga 1120  Euro
Kabinë me ballkon duke filluar nga 1279 Euro

 

 

 
  Në çmim përfshihet

 

 • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicionuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

   

 • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe “Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash”

   

 • Taksat Portuale

   

 • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

   

 • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçierës: lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

   

 • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

   

Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

 

Itali, Greqi dhe Mal i Zi - MSC Musica - 7 Netė 1120 Euro, Nisje mė 2, 9, 14, 21, Korrik 2018 nga Brindisi

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!