€409 Costa Mediterranea

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

 

Itali, Spanjë dhe Francë - Costa Mediterranea.

Picture #1DitaPortiMbrritjeNisje
Dita 1Savona--16:30
Dita 2Barcelona13:0019:00
Dita 3Marsejë09:0017:00
Dita 4Savona09:00--


 

Costa Mediterranea -  Nisja nga Savona.

Kabinë e Brendshme       duke filluar nga          409 Euro                                                      

Kabinë me dritare           duke filluar nga          459 Euro

Kabinë me ballkon          duke filluar nga          489 Euro

 

***Cmimi është për person në bazë dopio, cmimet janë indikative mund të ndryshojnë në varësi të disponibilitet të kabinave.
Nuk përfshihen shërbimet esktra si pagesat e shërbimit (tips mesatarisht 10 euro në ditë per person të rritur edhe 5 euro për fëmijët), siguracioni edhe transporti.
 

*Itali, Spanjė dhe Francė - Costa Mediterranea -3 Netė Ēmimi duke filluar nga 409 Euro pėr person Nisje nga Savona.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!