Oferta Speciale - Zakynthos

3. GREQI/ Zakynthos - Zgjedhja Jone

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel (duke përfshirë edhe tragetin).
Nisjet janë:
- çdo të Shtunë nga 19 Korrik deri më 6 Shtator 2014
Kthimet janë:
- çdo të Djelë nga 20 Korrik deri më 7 Shtator 2014  

Ju mund të udhëtoni edhe me makinë nga Shqiperia për në Plazhet e Ishullit Zakynthos, rreth 360 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Qafë Botës ose Kakavijës) deri në portin e Killinit. Me traget ka Nisje nga Killini në Zakynthos gjatë Sezonit Veror 4 - 6 herë në ditë:
- Nga Killini me lundrim 1 orë e 45 Minuta, çmimi €8 për person të rritur dhe €36 për Makinë standarte (Një Drejtim)

Eleon Grand Resort - Tragaki, Za...

Eleon Grand Resort 5* - Tragaki, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 832€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 24 Gusht.

  
Lesante Hotel & Spa - Tsilivi, Z...

Lesante Hotel & Spa 5* - Tsilivi, Zakynthos (Gjysëm Pensioni)

Çmimi 714€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 24 Korrik.

  
Mediterranean Beach - Laganas, Z...Mediterranean Beach 5* - Laganas, Zakynthos (Gjysëm Pensioni)

Çmimi 539€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 24 Gusht.

  
Mabely Grand - Kampi, Zakynthos (T)Mabely Grand 5* - Kampi, Zakynthos (Fjetje dhe Mëngjes)

Çmimi 298€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 9 Korrik.

  
Miro Palazzo Di Zante - Vassilik...

Miro Palazzo Di Zante 4* - Vassilikos, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 644€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 22 Gusht.

  
Miro Imperial Beach - Vassilikos...

Miro Imperial Beach 4* - Vassilikos, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 652€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 22 Gusht.

  
Miro Zante Royal Resort - Vassil...

Miro Zante Royal Resort 4* - Vassilikos, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 630€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 22 Gusht.

  
Louis Plagos Beach - Zakynthos

Louis Plagos Beach 4* - Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 563€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 18 Korrik.

  
Louis Zante Beach - Laganas, Zak...Louis Zante Beach 4* - Laganas, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 731€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 13 Korrik.

  
Diana Palace - Argasi, Zakynthos...

Diana Palace 4* - Argasi, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 437€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 24 Korrik.

  
Majestic Spa - Laganas, Zakyntho...

Majestic Spa 4* - Laganas, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 378€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 11 Korrik.

  
Astir Palace - Laganas, Zakyntho...Astir Palace 4* - Laganas, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 420€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 18 Korrik.

  
Astir Beach - Laganas, Zakynthos...Astir Beach 3* - Laganas, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 365€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 18 Korrik.

  
Miro Belussi Beach - Kypseli, Za...Miro Belussi Beach 3* - Kypseli, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 372€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 18 Gusht.

  
Palmyra - Argassi, Zakynthos (B)Palmyra 3* - Argassi, Zakynthos (Fjetje dhe Mëngjes)

Çmimi 218€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 24 Korrik.

  
Apollo Zante - Kalamaki, Zakynt...

Apollon Zante 2* - Kalamaki, Zakynthos (All Inclusive)

Çmimi 260€ për person për 7 netë, për Nisje deri në 24 Korrik.

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Ishullit Zakynthos.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!