Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh nė Rimini, 8 Ditė €549

2. Itali

2. Itali

Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë - Rimini. Nisja në orën 11.50. Mbrritja në Rimini në orën 13.20. Transferta për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Fjetje.

Dita e Dytë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tretë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Katërt: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Pestë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Gjashtë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Shtatë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tetë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh. Drekë. Pasdite, transferta për në Aeroportin e Riminit. Fluturimi Direkt Rimini - Tiranë. Nisja nga Rimini në orën 14.00. Mbrritja në Tiranë në orën 15.30.

Nisja më 4, 11, 18, 25 Korrik, 1, 8, 15, 22 dhe 29 Gusht.

 

Hotelet do të jenë:

   
 Costa d'Oro 3*

Costa d"Oro 3* - Rimini

 Brooklyn 3* - Rimini

Brooklyn 3* - Rimini

 Remin Plaza 4* - Rimini Remin Plaza 4* - Rimini

 

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 7 Netė nė Hotel, Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel.
- Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė.
- Njė Bagazh Falas pėr Checkin dhe njė ēantė e vogėl me vete.
- Transfertat vajtje Ardhje nga Aeroporti Riminit nė Hotel.
Kujdes:
Nė tė gjithė Hotelet nė Rimini aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.
Klientėt DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.
Taksat janė:
• Hotel 4*: €2.50 pėr person nė natė
• Hotel 3*: €1.50 pėr person nė natė

Plazh nė Rimini, 8 Ditė €549

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni VIII
nga 22/08/2018 nė 29/08/2018
Tarifa »
Hotel Costa D'Oro 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00

Hotel Brooklyn 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 649.00

Hotel Remin Plaza 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 809.00


» Sezoni IX
nga 29/08/2018 nė 05/09/2018
Tarifa »
Hotel Costa D'Oro 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 549.00

Hotel Brooklyn 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00

Hotel Remin Plaza 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 759.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė