Nga Data: Deri datė: Dhomė

Barut Hemera Resort & SPA 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1990 dhe rinovuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqe prej 55.000m2, ndodhet në Bregdet, 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 3 km larg nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 210 Dhoma Standarte, 78 Delux dhe 42 Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Minibar (ujë dhe pije të lehta)
- Kasaforta
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor i jashtëm dhe i brendshëm, 4 Restorante A'La Carta (Turk, Peshku Internacional dhe mëngjes A'la carta)
- 6 Bar-e,
- Pishinë e jashtme, Pishinë për fëmijë, Pishinë e brendshme dhe Rrëshkitëse
- Plazh
- Fitness, Sauna, Masazh, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Mini-club, Mini-disko, Park lojrash për fëmijë dhe Bebisiter
- Disko, Muzikë Live, Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- 4 Restorante A'La Carta (1 herė gjatė javės - me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Ēadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė.


Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Mini Disko
-Play Station
-Ping Pong
-Rrėshktitse
-Mini GolfBarut Hemera Resort & SPA 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superiore Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 06/10/2018
€ 223.20
» Dhomė Standart Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 06/10/2018
€ 166.80
» Dhomė Superiore me pamje pjesėrisht nga deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 06/10/2018
€ 235.20
» Dhomė Deluxe Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 06/10/2018
€ 235.20
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 06/10/2018
€ 334.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė