Nga Data: Deri datė: Dhomė

Afitis Boutique- Afitos Halkidiki (M)

Halkidiki

Halkidiki

Hotel Afitis është një hotel me 4 yje i cili ndodhet në Afitos vetëm 5 minuta nga qendra e fshatit, një destinacionin i lehtë për tu arritur për të shijuar pushime në Halkidiki.

Gëzoni luksin e një zone me natyrë mahnitëse, me bar në pishinë, 2 pishina noti, një verandë e pajisur me shezlonge dielli, apo aksesi i drejtpërdrejtë në një plazh privat me rërë. Vizitorët sportivë me siguri do të gëzojnë aktivitetet e afërta si shëtitjet me varkë, vozitje me kanoe, scuba diving, ski uji apo windsurfing.

Hoteli ka 56 dhoma me ballkon ose verandë. Dhomat ofrojnë:

Ajër të kondicionuar, vaskë ose dush, telefon, tharëse flokësh, Minibar, Shërbim në dhomë, Kasafortë, Satellite TV

Gjithashtu hoteli ofron :

- bar, bar në pishinë, restorant, lokal

- plazh privat

- lavanderi

- parking privat

Koncepti - Half Board - Gjysëm pensioni

Mëngjesi dhe darka janë të ofruara.

Më Shume Detaje: Distancat:

- Nė plazh
- 250 m nga Afitos
- 65 km nga aeroporti "Makedhonia" nė Selanik
Afitis Boutique- Afitos Halkidiki (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (max:2 persona) Tarifa
nga 20/07/2017 nė 20/08/2017
€ 265.65
nga 21/08/2017 nė 08/09/2017
€ 225.40
nga 09/09/2017 nė 24/09/2017
€ 190.90
nga 25/09/2017 nė 20/10/2017
€ 118.45
» Dhomė standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 20/07/2017 nė 20/08/2017
€ 333.50
nga 21/08/2017 nė 08/09/2017
€ 278.30
nga 09/09/2017 nė 24/09/2017
€ 239.20
nga 25/09/2017 nė 20/10/2017
€ 144.90

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė